Podlahářství Jan Vébr

Heydukova 1450, 544 01 Dvůr Králové nad Labem, Mobil: 603 851 050, e-mail: jvebr@mkinet.cz, web: podlahy.trutnovsko.com

Podlahářství Jan Vébr
Kontakt

Podlahářství Jan Vébr

Heydukova 1450
544 01 Dvůr Králové nad Labem

IČO: 66824672
DIČ: CZ6608100488

Mobil: (+420) 603 851 050
E-mail: jvebr@mkinet.cz

Plovoucí podlahy

Přednosti laminátové plovoucí podlahy

Při vytváření bytové pohody má výběr dekoru podlahy důležitou roli. Laminátové plovoucí podlahy se pyšní velice pestrou škálou nabízených dekorů, navíc námi nabízené podlahy jsou od pravých dřevěných podlah jen těžko rozeznatelné. Důležitou předností laminátových podlah, oproti dřevěné podlaze, je jejich tvrdý povrch, který se velice snadno udržuje a zůstává neporušen. I proto se používají ve velmi zatěžovaných prostorách. Laminátové podlahy se nedoporučují pokládat do vlhkých prostor jako jsou koupelny. Lze je položit v interiérech s podlahovým topením. Je možné je použít ve všech typech obytných prostor přímo na stávající podklad většinou bez přizpůsobení prahů nebo dveří. Jsou vhodné například do kuchyní, obývacích pokojů, předsíní, ale i kanceláří a komerčních prostor.

Nabídka je rozsáhlá...

Zakládáme si na kvalitě a Vaší spokojenosti a proto si můžete být jisti, že ať už se rozhodnete pro PARADOR, DECOSTEP či HARO vždy získáte nádherné, odolné podlahy s dlouhou zárukou na materiál !!! Zámkové laminátové podlahy Parador zaručují snadnou cestu řešení Vašeho bydlení a zachovávají si po dlouhá léta pěkný vzhled. Spojují filozofii záruky vysoké kvality a příznivé investice do hodnotného výrobku značkové kvality.

Laminátové podlahy Parador se dodávají v těchto provedeních:

 • FIT CLIC - Cenově výhodná vstup do třídy zámkových laminátových podlah - třída zátěže 23 - záruka 7 let
 • CLEVER CLIC - Podlaha určená pro intenzívně používané prostory - třída zátěže 31 - záruka 10 let
 • POWER CLIC - Podlaha určená pro obytné a komerční prostory - třída zátěže 32 - záruka 10 let

 

 

DECOSTEP CLIC&GO - Bez použití lepidel lze nyní položit Vaši podlahu rychle a jednoduše. Systém dvojitého zámku zaručuje dokonalou pevnost a odolnost spoje. Při působení tlaku shory na podlahu je tento profil velmi stabilní. Přídavné pero zajišťuje sesazení sousedních lamel tak, že je zaručena rovinnost povrchové vrstvy a nevznikají výškové přesahy. speciální nosná deska impragnovaná HDF a zcela precizní přesnost profilu garantují stabilní podlahu s dlouhou životností. Podlaha je vhodná nejen do všech bytových, ale i méně namáhaných komerčních prostor. Třída zátěže 31 - záruka 10 let obytné prostory a 5 let komerční prostory.

DECOSTEP BASIC CLIC - Tato novinka přináší další skvělé možnosti využití pro Váš interiér. Moderní, tzv. "zámkové řešení jednotlivých lamel", je zajištěno jedinečnš propracovaným profilem a znásobeno mohutným perem a drážkou, které zajišťují dokonalou stabilitu a pevnost spoje. Podlahu lze použít ve všech bytových a lehce komerčních prostorách. Navíc se BASIC CLIC stává díky své ceně "levnou podlahou i pro náročné". Třída zátěže 31- záruka 10 let obytné prostory a 5 let komerční prostory.

DECOSTEP 33 CLIC - Tato kolekce je přizpůsobena k využití v extrémně namáhaných komerčních prostorách. Více vrstvá úprava povrchu, voděvzdrné jádro HDF i celková robustní tloušťka 11 mm jí k tomu dávají ty nejlepší předpoklady. Třída zátěže 33- záruka 15 let obytné prostory a 5 let komerční prostory.

Krása a spolehlivost...dvě základní vlastnosti, které Vám laminátová podlaha EUROSTEP dokáže nabídnout. Podlaha EUROSTEP je nejlevnější a přito kvalitní řešení pro Váš interiér. Třída zátěže 31- záruka 10 let.

Věříme, že Vám nabízíme tak rozsáhlé množství dekorů, že jediný problém, který musíte vyřešit, je zvolit si z krásných a vysoce kvalitních plovoucích laminátových podlah tu nejkrásnější !

O dřevě jménem

Dřevo se v domácnostech a domech používalo od nepaměti. Přesto je to jeden z nejmodernějších materiálů na světě. Znamená pohodlí a krásu. Sundejte si boty a punčochy a projděte se po dřevěné podlaze. Sami poznáte, co myslíme.

Existuje celá řada důvodů, proč jsou dřevěné podlahy KAHRS uznávané pro svou vysokou kvalitu - od prověřené konstrukce až po 100% monitorovanou výrobu. Důležitá je i povrchová úprava, které se po celá desetiletí zdokonalovala a je dnes výjimečně trvanlivá, snadno se čistí a v podstatě ji není třeba udržovat.

Kahrs je držitelem certifikace podle normy ISO 9001, kterou obdrželi v roce 1993 a je jasným dokladem kvality její kvalitní řemeslnické práce. Pro Vás jako zákazníky je nejlepším důkazem 30-letá záruka, která se stahuje na vícevrstvé parketové podlahy a 12ti letá záruka na Kahrs Linnea.

Ale dřevo je dnes také stále aktuálnější kvůli jiným, bohužel méně sympatickým znakům doby. Dřevo je totiž přirozenou volbou v době, kdy jsou stále častější alergie a další obtíže dýchacích cest. Dřevěná podlaha se snadno uklízí a skýtá zdravé prostředí, v němž se cítí dobře malé děti i ostatní citlivé osoby. Kromě toho je dřevo jedním z nejekologičtějších materiálů vůbec. Šetrná výroba, pohodlná manipulace a po dlouhém užitečném životě opětovná použivatelnost a zpracovatelnost. Většina řeziva zpracovávaného do překrásných dřevěných podlah pochází z blízkých udržitelných švédských lesů. Stromy se kácejí selektivně, což je tradiční, uvážlivá a ekologická metoda. Za každý použitý strom se vysadí nové stromy, což je zárukou, že i budoucí generace budou moci kácet v nových lesích. KAHRS chce podpořit dlouhodobé ekologické myšlení v globální perspektivě.Proto se sortiment rozšiřuje o druhy tropického dřeva z členských zemí ITTO, které se zavázaly, že od roku 2000 budou prodávat dřevo pouze z vysoce kvalitních lesů. KAHRS je také členem FSC, jenž je nezávislé mezinárodní organizace, která usiluje o odpovědné a ekologické užívání lesů na celém světě. Parkety KAHRS jsou testovány a schváleny z ekologického a zdravotního hlediska ECO Umweltinstitutem v Kolíně nad Rýnem.

Během celého procesu se veškerý odpad ve formě kůry a štěpin dřeva využívá v technicky vyspělém systému recyklace, který dodává energii továrnám a místní komunitě.

Historie firmy KAHRS sahá až do roku 1857. Nově založená truhlárna si začala stavět na své kvalitě věhlas a přečkala tak již 2.století své existence ! Hlavním milníkem se v dějinách se stal rok 1941, kdy byl Gustafu Kahrovi, pravnukovi zakladatele, udělen patent na vícevrstvé parketové desky. Byla to první lamelová deska na světě - s konstrukcí, která zvýšila stabilitu podlahy. Rovněž zužitkovala surovinu novým způsobem, jenž bral větší ohled na přírodní zdroje.

V roce 1999 nadešel čas pro další přelomový objev: KAHRS se spojem WOODLOC. Parketové desky se spojem WOODLOC se sesazují dohromady pomocí takřka neviditelných spojů. Řada desek se vyrovnávají automaticky a bez lepení. Spoj WOODLOC spojuje desky dohromady a poskytuje dokonalý výsledek, který přečká i hrubé zacházení a vydrží po celou dobu životnosti podlahy. Vhledem k tomu, že se desky pokládají bez lepení, lze je snadno rozebrat a položit na jiném místě.

Od švédské firmy si můžete vybírat až z 50 různých podlah. Nabídneme Vám pestré podlahy s výrazným žilkováním, poklidné podlahy s pravidelným vzorem - a všechno mezi tím. Díky takto širokému výběru si každý může vybrat podlahu podle svého vlastního vkusu, životního stylu a prostředí každého jednotlivce. Pro ulehčení výběru je sortiment rozdělen podle různých charakteristik parket: Style Selection, Life Selection a Classic Selection.

Chcete podlahu, která odolá všem rozmarům módy? Podlahu a prostředí, v němž hlavní úlohu může hrát nábytek a doplňky? Základ, který bude stejně přesvědčivý za osm let, i když vše ostatní už možná bude vypadat jinak? Pak se budete cítit dobře ve Style Colection. Mottem této kolekce podlah je diskrétnost. Stejnoměrné žilkování, sladěné struktury a harmonické barvy. Dobrý design, který Vám nikdy nezevšední. Styl, který poskytuje poklidný a nadčasový vzhled.

Milujete přírodní odstíny? Přitahuje Vás myšlenka na zrušení hranice mezi interiérem a exteriérem? Zajímejte se více o Life Colection. Obsahuje veškerou dramatičnost a klid, které jsou pro dřevo přirozené. Podlahy Life nabízejí naprosto přírodní kombinaci sukovitosti a barevných odstínů. Dokonalé předpoklady pro krásnou atmosféru života a radosti, podlahy se silným charakterem. Výrazný a přirozený vzhled s živým žilkováním a zajímavými variacemi barev i struktury. Vítejte doma v přírodě, i když žijete uprostřed města Fascinuje Vás svět klasiky? Máte rádi tradice, ale jste i ochotni přijímat nové podněty? Chcete se obklopit tradičním nábytkem a zařízením? Jste však přístupní k novým nápadům? Pak je Classic Colection zcela podle Vašeho vkusu. Jsou zde zařazeny vzory, z nichž mnohé mají historii dlouhou několik set let a zkombinované tradiční i netradiční druhy dřeva. Výsledkem jsou nádherné podlahy pro domov dnešních dnů.

Potřebujete extrémně tenkou pravou dřevěnou podlahu?

Nikdy nedělejte kompromis pokud jde o pravé dřevo ! Nemusíte se vzdát pocitu přirozenosti jen proto, že potřebujete zvlášť tenkou a tvrdou podlahu nebo kvůli omezeným financím. Linnea je pravé dřevo, tloušťka 7mm. Přirozeně teplé, přirozeně zdravé, přirozeně krásné. Díky jedinečné konstrukci s tvrdou středovou deskou z dřevěných vláken a dýhové vrstvě je podlah tvrdá a stabilní. S hedvábně matným lakem je podlaha odolná a velmi snadno se udržuje. KAHRS Linnea je přesně vyrobená a pokládá se jako plovoucí, což případně zvládnete i sami. V sortimentu najdete podlahy ve stylu Life a Style Colection. Podlahy série Linnea Life jsou upraveny na povrchu olejem a voskem. Tato úprava dodává hluboký, teplý barevný tón a maximální pocit přírody.

Korek je ekologický, teplý a pružný materiál z obnovitelného zdroje

Přírodní korek se získává z kůry korkového dubu, který roste zejména v teplých oblastech Pyrenejského poloostrova, Sardinie, Itálie a Severní Afriky. Korek je přírodní produkt, který se sklízí bez porážení stromu. Je to obnovitelný a stálý zdroj, který splňuje současné náročné požadavky na ochranu životního prostředí. Na korkových plantážích se první korek loupe, když je strom starý 25 let. Strom zůstane nepoškozen a jeho kůra opět doroste, takže se cyklus sklizně může opakovat každých 9 let. Celý cyklus je velice ekologický a obnovitelný, stejně jako výroba, užití i likvidace tohoto navýsost přírodního materiálu.

Korkové dlaždice

 1. Vrstva laku
 2. Dekorativní vrstva korku
 3. Lisovaný korek

Nabízíme Vám korkové dlaždice od firmy WICANDERS , jenž jsou zárukou kvality, dlouhověkosti a Vaší spokojenosti.

Korkové dlaždice od firmy WICANDERS otevírají svět možností pro tvorbu Vašich vlastních nápadů při individuálním řešení podlahových vzorů. Korkové desky se mohou položit v jakémkoliv směru a kombinovat s korkovými dlaždicemi v bohaté škále jak přírodních tak i barevných odstínů a dekorů. Jsou vysoce odolné díky unikátní technologii výroby. Spodní vrstva je tvořena PVC, na ní je dekorační 4mm silná vrstva korku, která je chráněna silnou nášlapnou vrstvou.

S korkovými dlaždicemi NATUR a VERN od firmy příroda opravdu vládne. Báze z lisovaného korku zaručuje komfort a mimořádné tepelné a akustické izolační vlastnosti, korková dekorativní vrstva, kterou jsou překryty, jim dodává velmi přirozený "šarm". Chráněný jemnou lakovou vrstvou, dlaždice VERN překvapí svou odolností. Budete si moci rozhodovat mezi matným lakem a lakem s vysokým leskem. Dlaždice NATUR, bez povrchové úpravy, nechávají volný prostor pro Vaší představivost při dokončení podle vlastního přání.

Každá dlaždice má svou osobitost, svůj přirozený ráz. Zvolte si výzdobu podle svého. Nabízíme Vám velké množství vzorů a jejich konečná povrchová úprava je jen na Vašem přání. V naší nabídce se jistě vyberete i VY.

Plovoucí korkové podlahy

Vrchní vrstvu tvoří dekorační dýha o síle 4mm je chráněn několika vrstvami laku. Jádro plovoucí podlahy tvoří HDF, na kterém je na spodní straně 2mm silná vrstva korku. Díky této stavbě korkové podlahy máte zaručenou výbornou tepelnou a zvukovou izolaci. Je kladen mnohem menší nárok na rovnost podkladové podlahy než u klasických korkových dlaždic a další zvýhodnění je i jejich tvarová stabilita. Korkové plovoucí podlahy lze doporučit do všech typů obytných prostor se středním zatížením ( třída 23 ). Vhodné je jejich použití v dětských pokojích, ložnicích, obývacích pokojích a kuchyních.

Hlavní přednosti korkových plovoucích podlah:

 • jsou přírodní
 • izolují proti chladu od nohou - obsahují 6mm korku
 • skýtají obrovské možnosti pro individualitu dezénu jsou trvanlivé
 • mají "tvarovou paměť"
 • snadnou se udržují, jsou antistatické
 • jsou elastické, šetří klouby nedrží alergeny a roztoče
 • jejich instalace je rychlá a snadná

Podlahy WICANDERS přinášejí přírodní přírodní krásu skutečného korku do Vašeho domácího prostředí. Jsou to podlahy mnoha barev. Můžete si vybrat korek v krásném přírodním designu, jakož i bohatou paletu navržených barev a vzorů. Další přitažlivou vlastnost jedinečného korkového jádra oceníte vždy, když přestavujete nábytek. Po jeho přemístění se podlaha pod ním postupně vrací do původního tvaru a nezanechává stopy po otlaku.

Díky spojení mnoha předností jako je velká trvanlivost, minimální údržba a snadné očištění, jsou podlahové krytiny WICANDERS vhodné zejména pro kuchyně. Podlahy mají neobyčejně odolný povrch, který nepodlehne ani silnému znečištění. Každý kuchyňský problém, rozlité víno, jídlo nebo káva se jednoduše beze stopy vyřeší vlhkým hadrem. Na rozdíl od běžných podlahových krytin, podlahy WICANDERS nikdy nepotřebují natírat, pouze jednoduchou údržbou si zachovávají po dlouhá léta stále pěkný vzhled.

Korková podlahovina IPOCORK je přírodní materiál, dokonalým tepelným a akustickým izolantem a vyznačuje se dlouhodobou trvanlivostí vůči opotřebení. Mimořádná pružnost, antistatické a antialergické vlastnosti ji zařazují do kategorie ekologických, zdravotně nezávadných podlah. Korková plovoucí podlaha se instaluje systémem lepením pero-drážky, nebo mechanických zámků bez použití lepidla. Zámkový systém umožňuje velice rychlé a snadné položení podlahy. Ihned po pokládce je možné bez čekání na zaschnutí lepidla chodit po podlaze a nastěhovat nábytek. Spoje bez lepidla zaručují jejich velice pevné spoje bez možnosti porušení pevnosti lepidla. IPOCORK ručí 3 roky za kvalitu svých výrobků.

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies