Podlahářství Jan Vébr

Heydukova 1450, 544 01 Dvůr Králové nad Labem, Mobil: 603 851 050, e-mail: jvebr@mkinet.cz, web: podlahy.trutnovsko.com

Podlahářství Jan Vébr
Kontakt

Podlahářství Jan Vébr

Heydukova 1450
544 01 Dvůr Králové nad Labem

IČO: 66824672
DIČ: CZ6608100488

Mobil: (+420) 603 851 050
E-mail: jvebr@mkinet.cz

PVC, linoleum

PVC

NOVILON

Charakteristika materiálu

Novilon je heterogenní CV podlahová krytina. Tento nadstandardní, vysoce komfortní a naprosto bezproblémový materiál je konstruován tak, aby vyhovoval všem požadavkům na moderní interiér. Široká paleta barev a vzorů imitující dřevo, kámen, korek, dlažbu apod. umožňuje dokonale sladit podlahu s vybavením interiéru. V rámci Novilonu se vyrábí čtyři skupiny: Nova, Bella, Viva a Prima s odlišnými technickými parametry (viz tabulka Technické informace) a vyvzorováním.

Snadná a rychlá pokládka materiálu Novilon z jednoho kusu (2, 3 a 4m šířky pásů) a velmi jednoduchá údržba jsou důležitými hledisky při výběru konkrétní podlahoviny. Materiál odpuzuje prach a nečistoty, je vhodným doplňkem pro prostory se zvýšeným nárokem na hygienu, ideální podlaha pro alergiky. Elastický materiál, zajišťující vysoký komfort při chůzi, zvukově a tepelně izoluje. Novilon má tvarovou paměť a otlaky vzniklé zatížením od nábytku zmizí. Novilon je odolný proti opotřebení, výrobce garantuje 10-ti letou záruku na materiál pro použití v bytové výstavbě.

NOVILON je více než jen vynikajícím způsobem konstruovaná podlahová krytina, je to investice, přispívající k celkovému vzhledu Vašeho domova.

Kolekce vinylových krytin NOVILON s pružnou podkladovou vrstvou skýtá široký výběr vzorů, barev a kvalit. Každý vzor a každá barva se bude hodit ke konkrétnímu životnímu stylu a interiéru.

Kolekce NOVILON bude ochranou a ozdobou Vaší podlahy po léta.

Ochranná nášlapná vrstva protectop XS u typů NOVA a BELLA zaručuje trvanlivost, snadné čištění a přispívá také k tomu, aby vzhled výrobku byl zachován po řadu let.

Novilon Viva a Novilon Prima jsou uváděny s jedinečnou nášlapnou vrstvou, která usnadňuje čištění a zaručuje snadnou údržbu.

Všechny vinylové krytiny NOVILON s pružným podkladem se vyrábějí se speciální rubovou vrstvou LDF. Tato rubová vrstva si zachovává svoji pružnost po celou dobu životnosti výrobku, čímž zaručuje komfort při chůzi a trvanlivost.

 

NOVILUX

Na pracovišti nebo doma, pracovat nebo relaxovat můžete jen tehdy, cítíte-li se skutečně jako doma. Ve Vašem osobním prostředí, v němž převládá Váš životní styl. Hledáte proto barvy a vzory, které odpovídají Vaší osobnosti.

Novilux TRAFFIC, DELTA nebo DESIGN, společně i jednotlivě tvoří kolekci vhodných podlahových krytin pro domácnost i do zaměstnání. Je to kolekce, díky které se budete cítit jako doma, ideálně řešená pro každé místo, kde se krása a trvanlivost je nezbytností.

Hledáte odolnou a stylovou podlahovou krytinu pro Vaší kancelář, domov nebo firmu?

Pak si vyberte ze tří kolekcí Novilux. Každá nabízí jakost, pevnost a překvapující rozmanitost jedinečných vzorů a barev.

Výrobky Novilux byly vyvíjeny tak, aby vyhovovaly jak pro vybavení obchodních prostorů, tak i pro renovaci kanceláří, pro malé firmy, jesle, hotelové pokoje, školy, mateřské školy a domácnosti. Vhledem k jeho mimořádné trvanlivosti může být Novilux použit v místech intenzivně namáhaných, vyžadujících však přesto elegantní vzhled a komfort. Novilux současně splňuje všechny požadavky, vyplívající ze stále většího ohledu na životní prostředí. Novilux se hodí obzvlášť pro použití v prostorách s vyššími hygienickými požadavkami.

Podlahové krytiny Novilux jsou vyráběny v souladu s kritérii konsistentně vysoké jakosti a provedení, které splňují přísné požadavky norem pro řízení a zajišťování jakosti ISO 9001. Toto zajištění je pro Vás nejlepší zárukou vynikajících výrobků konstantní jakosti.

Novilux je zárukou vysoké jakosti Vaší podlahové krytiny s pěnovou vinylovou podložkou po dobu 5 let od data koupě, vztahující se na vady materiálů a nekvalitního provedení.

Barvy a vzory se vzájemně přizpůsobí Vašemu vkusu a stylu. Pokládání složitých vzorů a tvarů Vám bez problémů zrealizujeme přesně podle Vašeho přání a to i díky možnosti společně kombinovat Traffic, Delta a Design.

TRAFFIC

Vhodné pro pracovní a obytné plochy. Vhledem k trojité nášlapné vrstvě s dobře známým lakem Protectop XS a čipsovou vrstvou je Traffic ideální hygienickou podlahovou krytinou pro intenzivně namáhané prostory, jako jsou kanceláře, školy, lékařské ordinace a obchody. Snadno se instaluje a udržuje.

DELTA

Vhodný pro pracovní a obytné plochy. Novilux Delta s jedinečnou trojitou nášlapnou vrstvou, s renomovaným lakem ProtectopXS a roztavenými krystalky je ideální hygienickou podlahovou krytinou pro intenzivně namáhané prostory, jako jsou kanceláře, školy, lékařské ordinace a obchody. Snadno se instaluje a udržuje. Jako u všech kvalit Novilux, zajišťuje rubová úprava LDF dlouhodobě pružnost výrobku.

DESIGN

Tato podlahová krytina ve vynikajícím provedením a se speciálním vzhledem se vyznačuje díky kombinaci speciálního způsobu výroby a její nášlapné vrstvy, obsahující roztavené krystalky, značnou trvanlivostí.

Lino FATRA

POVRCH, KTERÝ MÁ NAVRCH

Sháníte kvalitní PVC za nízkou cenu? Potom Vám vřele doporučujeme podlahoviny Lino FATRA. Tyto podlahové krytiny jsou již po dlouhá léta vyráběna v České republice a jsou svými zákazníky- díky skvělým zkušenostem - vyhledávanou podlahovinou, která po dlouhá léta slouží jak v obytných tak i v komerčních prostorách a také v oblasti lehkého průmyslu.

Novoflor standard

Mnohým lidem stačí vyslovit pouze tento název velice odolné podlahoviny a již si vzpomenou na spokojená léta strávená s touto podlahovou krytinou. Jedná se o vinylovou heterogenní podlahovou krytinu, určenou pro aplikaci v oblasti bytové výstavby (třída zátěže 21,22,23 ), komerční (tř. 31,32) a dokonce v oblasti lehkého průmyslu (tř.41 ). Záruční doba na materiál je na celých 5let! Nabízené dekory jsou klasické, ale i imitace dřeva, korku a vše v rozličných barevných variacích.

Domo

Vinylová heterogenní podlahová krytina DOMO se doporučuje pro bytové výstavby s menší záteží podlahoviny (třída zátěže 21 ) , ale s důrazem na atraktivní design. Záruční doba na trvanlivost je přesto na dlouhých 5! Domo skýtá množství krásných dřevěných vzorů a vybrat si můžete i z kamenného potisku.

Novoflor extra

Tato vinylová heterogenní podlahová krytina, je vhodná pro aplikaci v bytové výstavbě ( tř. 21,22,23 ), komerční ( tř. 31-34 ), a je i velice vhodná do oblasti lehkého průmyslu ( tř. 41-43). Nabízené dekory jsou v tlumených pastelových barvách s jemným vzorem

Elektrostatik S, Elektrostatik P, Elektrostatik A

Podlahová krytina se schopností odvádět elektrostatický náboj vznikající provozem na jejím povrchu. Je určena pro speciální aplikace do prostředí s nebezpečím výbuchu, pro operační sály, rtg. pracoviště, laboratoře apod. Vinylová podlahovina se dodává ve čtvercích o rozměrech 608x608mm a ve dvou tloušťkách -1,5mm a 2,0mm.

linoleum

MARMOLEUM

Marmoleum je výhradně přírodním materiálem, který je zároveň trvanlivou, vkusnou a především všestranně použitelnou podlahovou krytinou. Jeho přirozené vlastnosti vyhovují zvyšujícím se celosvětovým požadavkům na používání obnovitelných zdrojů. Jeho kvalita zajišťuje, že povrchy a barvy zůstanou pevné a čerstvé. A jeho všestrannost poskytuje možnost uplatnit svobodu vašeho kreativního myšlení a vytvořit atmosféru odpovídající Vašim potřebám.Materiál má bohaté nosné barvy, anebo střídmé přírodní tony.

Marmoleum je vysoce ekologický a odolný materiál. Vzhledem k tomu, že se vyrábí ze lněného oleje, pryskyřice, dřevité moučky, vápence, pigmentů a juty, je biologicky odbouratelné. Hlavní složka - lněný olej - se extrahuje ze lnu a rozpouští se s borovicovou pryskyřicí. Potom se přidá dřevitá moučka získaná ze dřeva vypěstovaného v hospodářských lesích, čímž se výrobku dodá plnivo a ještě se zlepší nádherné barvy vytvořené ekologicky šetrnými pigmenty. Díky jeho jemné struktuře je vápenec užitečnou složkou všech hladkých podlahových krytin, včetně Marmolea. Ze škály materiálů vhodných pro vytvoření rubu se používá přírodní juta a pro rub dlaždic Marmoleum DUAL polyester bez obsahu chloru.

Podlahovinu Marmoleum nabízíme ve 2m šíři s možností zvolit si mezi třemi tloušťkami - 2,0mm , 2,5mm nebo 3,2mm. Marmoleum skýtá obrovské množství barev. Nabídka je rozdělana na:

Marmoleum REAL - jemné kombinace barev. Tyto bohaté tony budou vřele vítány v jakémkoliv prostředí a stojí v centru výrobkové řady se svými třemi škálami: neutrální, přírodní a barvitá

Marmoleum FRESCO - při vývoji této řady se vyšlo vstříc požadavkům s méně výraznými vzory. Jeho nádherné kultivované přírodní barvy a pastely poskytují dokonalé pozadí pro harmonický a vyvážený interiér.

Marmoleum SCALA - nadšené reakce návrhářů na celém světě dokazují, že SCALA naplňuje skutečnou potřebu mnohobarevných vzorů.Všestranná podlahová krytina s dotykem noblesy.

Navíc Vám ze zkušeností vřele doporučujeme i novinku - Marmoleum DUAL - dodávané ve čtvercích o rozměrech 333x333 mm. Tato řada posouvá bohaté a jemné tony do nového světla. Výrobek, který Vás zaujme. Díky unikátní velikosti je velice usnadněna manipulace a především pokládka podlahoviny. Čtverce se lepí vodou ředitelným lepidlem, které je stejně jako výrobek ekologický nezávadný. Vzniklé spoje jsou nepatrné, nedochází k jejich narušení, průniku vody či zanesení nečistotami.

Hladký povrch linolea umožňuje velmi jednoduché denní čištění , které spočívá pouze v odstranění prachu. Silně znečištěná místa stačí setřít vlhkým hadrem. Marmoleum je vhodné do prostor , kde je třeba udržovat hygienu a kde se udržují osoby náchylné k onemocnění dýchacích cest a alergici. Je to velice odolná podlahová krytina, která v domácnosti slouží desítky let. Nevadí ji vysoké teploty ani velké zatížení, např. kolečkovými židlemi.

Oblasti použití:

Kanceláře, nemocnice, hotely, restaurace, školy, banky, pošty, obchody, letiště, obchodní domy, veřejné a správní budovy,sociální výstavby, ordinace, laboratoře, vězení, divadla, výstavní haly, vojenské prostory, dopravní prostředky, kantýny...

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies